Informacje o składkach

Zawodnicy trenujący w naszym klubie zobowiązani są do opłacania miesięcznej składki członkowskiej w wysokości 50 zł.

Składki należy opłacać przez 12 miesięcy. Składkę za dany miesiąc prosimy wpłacać do 15 dnia miesiąca.

W przypadku gdy w klubie trenuje rodzeństwo składkę opłaca się w wysokości 30 zł za jedno dziecko. Wysokość składki jest stała i niezależna od frekwencji zawodnika na treningach w danym miesiącu. W przypadku długotrwałych kontuzji możliwe jest zwrócenie się do zarządu z prośbą o czasowe zwolnienie ze składek.

W przypadku zaległości większych niż 2 miesiące zawodnik odsuwany jest od udziału w meczach i turniejach. W przypadku większych zaległości zawodnik jest zawieszany w swoich prawach bez możliwości udziału w treningach do czasu uregulowania zaległości.

DANE DO WPŁAT

NR KONTA 30 8784 0003 2002 0044 81470001

W tytule piszemy imię i nazwisko, rocznik , trener i za jaki miesiąc.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NIE JEST FORMĄ OPŁATY ZA JAKĄKOLWIEK USŁUGĘ ŚWIADCZONĄ PRZEZ KLUB np.: obozy stacjonarne, badania lekarskie, treningi, wyjazdy na mecze mistrzowskie i sparingi, sprzęt meczowy, opłaty sędziowskie, licencje, opieka medyczna, ubezpieczenie itp.), A ŚWIADOMYM WSPARCIEM I WYRAZEM CHĘCI NALEŻENIA DO SPOŁECZNOŚCI MKS ZJEDNOCZENI I REPREZENTOWANIA JEGO BARW. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do terminowego opłacania składek do 15-go dnia każdego miesiąca. Wysokość składek członkowskich ustala Zarząd klubu MKS ZJEDNOCZENI stosownymi uchwałami. Składki miesięczne uiszczane przez rodziców wpłacane są przez 12 miesięcy w roku, przez cały okres trwania w członkostwie niezależnie od ilości zajęć treningowych w danym miesiącu (również w okresie wakacyjnym).