Orliki grają

Grupa Orlików również mocno przygotowują się do nowej rundy i w tym czasie rozgrywają mecze sparingowe. Tydzień temu w sobotę po raz pierwszy rozegrali mecz towarzyski w formule 8+1 w Konstantynowie z miejscowym KAS-em. Grali 3 tercję: 2 x 20 minut i ostatnia 30 minut.

KAS Konstantynów vs. Zjednoczeni Stryków 5:3

Bramki:
Patryk Pokorski
Antek Stęplewski
Nikodem Perek
Sklad:
Marcel Madyński, Mikołaj Kamiński - Antek Chojnacki, Szymon Majewski, Hubert Majchrzak, Paweł Kubiak, Aleks Plocek, Mateusz Robak, Nikodem Perek, Milena Lesiak, Patryk Pokorski, Antek Stęplewski, Dawid Pelski
Nasi zawodnicy i zawodniczka mimo niekorzystnego wyniku zasługują na duże brawa za ten mecz, ponieważ jak na pierwszy występ w takiej formule piłkarsko spisali się bardzo obiecująco.
W minioną sobotę grupa orlików Zjednoczonych mierzyła swoje siły z zespołem Jutrzenki Bychlew. Nasza drużyna wyszła zwycięsko z tego pojedynku, ale brawa należą się obu drużynom
Rozegraliśmy 4 tercje po 20 minut (w formule 6+1)
ZJEDNOCZENI vs. Jutrzenka Bychlew 7:5 (1:2 ; 4:3 ; 5:4 ; 7:5)