ZJEDNOCZENI STRYKÓW Z CERTYFIKATEM PZPN

Wtorek (4 lutego) był wielkim dniem dla 34 szkółek piłkarskich województwa łódzkiego w tym i dla Naszego Klubu.

W Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi przedstawiciele szkółek odebrali bowiem Certyfikaty PZPN. Wręczali je wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński oraz Adam Kaźmierczak, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w imieniu Naszego klubu certyfikat odbierali prezes klubu Marek Gałkowski oraz członek zarządu (koordynator-trener grup młodzieżowych) Rafał Sadecki.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, mający na celu podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do PZPN j wpłynęło 1197 zgłoszeń z klubów. Wymogi formalno-prawne spełniły jednak 694 kluby i w nagrodę otrzymały Certyfikaty PZPN.

Powiązana galeria: